Spaudos gilzės ir cilindrai

Dantex Group

Dantex Group jau daugiau kaip 50 metų tiekia įvairias spaudos pramonės priemones: spaudos gilzės ir adapteriai, skaitmeninės spaudos mašinos, vandeniu plaunamos spaudos formos, montavimo juostos ir gamybos įranga, aniloksiniai velenai.

Dantex logo

Spaudos gilzės

Dantex spaudos gilzės išsiskiria iš konkurentų savo unikaliomis savybėmis, užtikrinančiomis stabilesnį spausdinimą net ir ypač dideliais greičiais, bei ilgesnį tarnavimo laiką.

 • Gilzės paviršiui dengti vietoj įprasto polipropileno (PP), yra naudojamas poliesteris (PET). Tai užtikrina didesnį dinaminį stabilumą prie didelio greičio. Gilzė taip pat yra atsparesnė deformacijoms.
 • Storasienių gilzių vidiniai sluoksniai yra užpildomi specialiomis putomis, taip pagaminant lengvesnę gilzę, lyginant su konkurentų standartiniais modeliais.
 • Galima rinktis iš dviejų tvirtinimo spynos (notch) tipų: nerūdijančio plieno intarpo ir nerūdijančio plieno žiedo. Metalinis žiedas padeda labiau apsaugoti gilzę montavimo metu.
 • Norint dar labiau padidinti gilzės tarnavimo laiką, storasienių gilzių galuose montuojama 3-4 mm storio elastinė apsauga, kuri sugeria smūgius gilzę statant ant grindų.
 • Konduktyvinės gilzės gaminamos iš specialiai modifikuotos medžiagos, kuri padaro produktą laidų elektrai visame jo tūryje.
Dantex spaudos gilzė

Nerūdijančio plieno spyna (notch)

Dantex gilzė su metaline spyna

Nerūdijančio plieno žiedas su spyna (notch)

Dantex gilzė su metaliniu žiedu

Elastinė apsauga

Dantex gilzė su elastine apsauga

Spaudos gilzių adapteriai

Dantex spaudos gilzių adapteriai pasižymi aukštu dinaminiu stabilumu spausdinant dideliais greičiais. Pagrindiniai privalumai:

 • Adapterių sienelės storis iki 100 mm.
 • Adapterių galai yra uždaryti aliuminio žiedais taip maksimaliai apsaugant nuo dėvėjimosi.
 • Konduktyvūs adapteriai gaminami iš specialiai modifikuotos medžiagos, kuri padaro produktą laidų elektrai visame jo tūryje.
Dantex adapteriai

Pilnai aliumininis uždarymas

Dantex adapterio aliuminis galas

Aliuminio žiedas su spyna (notch)

Dantex adapterio metalinis žiedas su spyna

Gilzių ir velenų apsauga

Dantex gilzių ir velenų apsauga gali būti naudojama spaudos gilzėms ir aniloksiniams velenams arba gilzėms. Kietas apsaugos paviršius gali apsaugoti gilzių arba velenų paviršių nuo įvairių pavojų:

 • Atsitrenkimo į spaudos mašinos dalį gilzės montavimo metu,
 • Numetimo ant grindų,
 • Netyčinio pažeidimo gilzių sandėliavimo vietoje.
Dantex gilzių apsauga

Wink

Wink yra viena iš pirmaujančių pasaulyje grafikos pramonės kirtimo įrankių gamintojų. Visame pasaulyje garsūs etikečių, pakuočių ir daugelio kitų kertamų gaminių gamintojai pasikliauja „Wink“ teikiama kokybe ir išskirtine paslauga.

Wink logo

Wink metaliniai spaudos cilindrai

Spaudos cilindrai yra kiekvienos spausdinimo mašinos pagrindas, juos reikia gaminti labai preciziškai, kad būtų užtikrintas tikslus suvedimas ir tolygus prispaudimas. Wink spaudos cilindrai tinkami visoms standartinėms fleksografinėms spausdinimo mašinoms.

Galimi specialūs gaminiai pagal brėžinius ar pavyzdžius. Kad būtų lengviau montuoti spausdinimo formas, ant cilindrų korpusų galima išgraviruoti montavimo linijas (ašines ir radialines).

 • Didelio formato cilindrai gali būti gaminami  palengvintos versijos, naudojant  specialią pakietintą dangą ilgesniam tarnavimo laikui
 • Siauro formato spausdinimo mašinoms gaminamos gilzės iš aliuminio
 • Wink pagalba cilindrinio tipo spausdinimo mašiną galima perdaryti į gilzinę sistemą
Wink metaliniai spaudos cilindrai ir gilzės