Fleksografinės spausdinimo formos ir gilzės

ABC Packmedia

ABC Packmedia yra jau 40 metų veikianti dizainų kūrimo, paruošimo ir spaudos formų gamybos kompanijų grupė, veikianti Vokietijoje ir Lenkijoje. Bendradarbiaudami su žymiausiomis fotopolimerų ir elastomerų gamintojais kaip Kodak, DuPont, Böttcher, Contitech, kompanija ABC Packmedia gali pasirūpinti aukščiausios kokybės spaudos formų ir gilzių tiekimu.

Abc packmedia logo

Fotopolimerinės spaudos formos

Norint pasiekti aukščiausią spaudos kokybę, siūlome Kodak NX fotopolimerines spaudos formas. Kodak DigiCap NX pasižymi unikalia mikrorastravimo technologija, kuri leidžia praplėsti cyan, magenta ir black spalvų intensyvumą per 0.4 ir yellow per 0.2.

Paprastesniems darbams taip pat galime tiekti ir pigesnes DuPont spaudos formas.

Spaudos formų pristatymo terminai:

  • Dizaino paruošimo darbai atliekami per 2-3 dienas
  • Standartinis spaudos formų pristatymas į Lietuvą – 2 d. d.
  • Skubus spaudos formų pristatymas į Lietuvą  – 1 d. d.
kodak digicap nx logo

Elastomerinės spaudos formos ir gilzės

Fleksografiją išpopuliarinusios, o vėliau pamirštos, elastomerinės (EPDM gumos) spaudos formos ir gilzės vėl grįžta į rinką. Lyginant su fotopolimeru, elastomerai pasižymi didesniu cheminiu atsparumu, todėl tokios spaudos formos naudojamos ypač ilgiems tiražams naudojant agresyvius lakus.

Ištisinio dengimo gilzės gali būti graviruojamos specialia mikrostruktūra, kuri leidžia padidinti atspausdintų dažų optinį tankį tiek, kad vienas dažų dengimas pakeistų du atskirusj dažų dengimus.

  • Liniatūra iki 150 lpi
  • Didelis atsparumas agresyvių lakų ir klijų sudedamosioms dalims (etilo acetatui, etilo alkoholiui ir kt.)
  • Ilgas tarnavimo laikas – iki 2 000 000 bėginių metrų
Contitech elastomerinė spaudos forma gilzė