Aniloksiniai velenai

Simec Group

„Simec Group“ (ITALIJA) – valdoma įmonė, kuri pastaruosius 60 metų gamina kelių rūšių velenus ir gilzes daugiau nei 35 pramonės sritims. Gaminiai naudojami bet kokio tipo dažų, klijų, lakų perdavimui arba specifinių savybių suteikimui įvairiausiems substratams, tokiems kaip neaustinės medžiagos, popierius, audiniai, plastikinės plėvelės, aliuminis.

Gaminami aniloksiniai voleliai tinka fleksografinėms spaudos mašinoms, ofsetinių spaudos mašinų lakavimo sekcijoms, rotograviūrinei spaudai.

Simec Group logo

STARLOX keraminiai lazeriniai aniloksai

Simec Group buvo viena iš pirmųjų kompanijų pasaulyje, kuri 1987 m. pradėjo graviruoti keramiką lazeriu. Šiandien tai yra pagal kokybę etaloninė aniloksų gamybos įmonė ir viena iš nedaugelio įmonių, galinčių pasigirti visos gamybos grandinės šimtaprocentine kontrole.

Graviravimas iki 750 l/cm, daugiau nei 15 000 sertifikuotų brėžinių duomenų bazė, visiškai atitinkančių originalius aniloksinius velenus.

Galimi graviravimo tipai: 30 °, 45 ° su kanalais, 60 °, 70 °, TC.

Keraminių aniloksų graviravimas lazeriu
Keraminių aniloksų graviravimo tipai

DELTOR chromuoti mechaniniai aniloksai

Simec Group didžiuojasi didžiausia pasaulyje gamykla, skirta mechaniniam graviravimui. Čia yra išsamiausia graviravimo tipų pasirinkimo įvairovė, ir ji nuolat praturtinama naujausiais sprendimais, kad atitiktų pačias naujausias gamybos linijas.

Svarbus privalumas tai, kad galima pagaminti velenus iki 1 metro skersmens ir 9 metrų ilgio.

Galimi graviravimo tipai: piramidės formos 110 °, nupjautos piramidės formos 80 ° ir 60 °, šešiakampė, spiralinė su briaunomis 45 ° ir 60 ° kampu, sraigtinis graviravimas su sferine dalimi, dvigubos celės su sferiniu pjūviu ir 70 ° nuolydžiu, trigubos dvigubos celės su sferiniu pjūviu ir 73 ° nuolydžiu, atviro tipo celių graviravimai, atvirkštiniai graviravimai.

Chromuotų aniloksų graviravimas
Chromuotų aniloksų graviravimo tipai