Stroboskopai

Unilux

„Unilux“ tikrinimo sprendimai suteikia operatoriams „The Power To See“ – galimybę matyti greitai judančią produkciją, tarsi ji stovėtų vietoje. Specialiai pritaikyti stroboskopai padeda maksimaliai padidinti gamybos efektyvumą, pašalinti nereikalingas išlaidas ir padidinti pelningumą. „Unilux“ stroboskopai yra naudojami spausdinimo, popieriaus, metalo, tekstilės ir saugios spaudos industrijose, taip pat dirbančių mašinų apžiūrai.

unilux logo
stroboskopas led 1
stroboskopas ledbeaconnb

Spausdinimas ir laminavimas

„Unilux“ stroboskopai padeda įžiūrėti aiškias spaudos detales nemažinant gamybos greičio bet kurioje spaudos vietoje. Tai leidžia greitai ir efektyviai rasti defektus, sumažinti atliekų kiekį ir prastovas. Patikrinkite nedidelę dalį su pakraunamu nešiojamu stroboskopu arba stebėkite visą spaudos plotį su fiksuoto tvirtinimo stroboskopais.

stroboskopai spausdinimui

Popieriaus gamyba

Operatoriai, inspektoriai ir kiti popieriaus gamyklos darbuotojai naudoja „Unilux“ stroboskopus, kad greitai nustatytų problemas kiekviename popieriaus gamybos etape.

stroboskopai popieriui

Saugi spauda

„Unilux“ siūlo šviesos diodų UV stroboskopus saugios spaudos apžiūrai ir UV spinduliuose matomų dangų ar optinių baliklių patikrinimui. „Unilux“ stroboskopai padeda įžiūrėti aiškias spaudos detales nemažinant gamybos greičio bet kurioje spaudos vietoje. Tai leidžia greitai ir efektyviai rasti defektus, sumažinti atliekų kiekį ir prastovas.

stroboskopai saugiai spaudai

Tekstilės gamyba

„Unilux“ stroboskopinės apžiūros žibintai idealiai tinka audimui, verpimui, siūlų ir verpalų vyniojimui ar bet kokiai greitajai tekstilės gamybai. „Unilux“ suteikia galimybę patikrinti 100% gamybos eigos, greitai ir efektyviai surandant defektus, sumažinant atliekas ir prastovas.

stroboskopai tekstilei

Dirbančių mašinų apžiūra

Norėdami išvengti brangių prastovų, visi turi stebėti įrangos veikimą. „Unilux“ tikrinimo stroboskopai leidžia stebėti įrangą pilnu gamybos greičiu, kad problemas būtų galima išspręsti dar prieš iškylant didesnėms mechaninėms problemoms. Plati stroboskopų įvairovė leidžia pamatyti daugiau informacijos įvairiausiose srityse; nuo stebėjimo iš arti uždaroje erdvėje su nešiojamaisiais įrenginiais iki didelio galingumo žibintų su fotoaparato sinchronizavimu judesio analizei atlikti.

stroboskopai Dirbančių mašinų apžiūrai